Hakkımızda

BURUL GRUP ELEKTRONİK REKLAM San. Tic. Ltd. Şti. 1991 yılında kurulmuştur.

-

Günümüze kadar  SES, IŞIK, GÖRÜNTÜ, GÜVENLİK, MERKEZİ TV YAYIN ve UYDU SİSTEMLERİ  sektörlerinde profesyonel olarak SATIŞ ve TEKNİK SERVİS hizmeti vermektedir.

-

LED AYDINLATMA sistemleri üzerine firma bünyesinde yurtdışı ithalatları devam etmektedir.

-

BURUL GRUP, hizmete başladığı ilk günden bugüne kaliteli ürün ve kaliteli hizmet verme ilkesinden hiçbir zaman ayrılmadan daima yeniliklerin takipçisi olmuştur.

-

BURUL GRUP, bayisi ve temsilcisi olduğu tüm markaları titizlikle seçmektedir.              

-          

Temsilcisi olduğu markalar ve firmalar DÜNYA'da ve TÜRKİYE’de konusunda öncü ve kendini kanıtlamış teknoloji ve marka liderleridir .

-

BURUL GRUP, bünyesinde bulunan elektronik laboratuarı ve mekanik atölyede konusunda eğitimli ve sertifikalı uzman ekibi ile en yeni teknoloji cihazlar ve ekipmanlar kullanılarak birçok markaya ve firmaya yetkili teknik servis hizmeti vermektedir. 

-

BURUL GRUP, temsilcisi ve bayisi olduğu tüm ürünlerin YETKİLİ SERVİSİ olarak hizmet vermektedir.

-

BURUL GRUP Profesyonel Ses,Işık,Görüntü,Güvenlik ve Uydu Sistemlerine marka bağımsız  BAKIM ,ONARIM VE SERVİS Hizmeti Vermektedir.

-

TOPTAN ve PERAKENDE Satış konusunda müşterilerinin güvenirliliğini sağlamış olan firmamız 2010 yılından beri E- Ticaret sistemine yatırımlar yaparak internet üzerinden satış yapmaktadır.

1370 sokak No:2 İsmet Kaptan Mahallesi Çankaya / İzmir

0(232)4460246
burul@burul.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.